Basri's BMW Boxer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMLARA KATILMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ
Basri's BMW Boxer
FORUMLARA KATILMAK İÇİN LÜTFEN KAYIT OLUNUZ
Basri's BMW Boxer
Arama
Sonuç :
çıkıntı araştırma
En son konular
Basri'nin notu - Lütfen Okuyun...Paz Tem. 30, 2023 1:37 pmBasri
Forumla ilgili İstek ve ÖnerilerinizSalı Haz. 27, 2023 8:56 pmBasri
Forumla ilgili İstek ve ÖnerilerinizSalı Haz. 27, 2023 8:49 pmBasri
Isınmış motorda yatak benzeri ses / Sanziman sesleriÇarş. Mart 02, 2016 2:13 pmokan kara
1150 ADV için Ateşleme Bobini arıyorum.Ptsi Ara. 14, 2015 2:54 pmGARAGEMOTO
Ateşleme yok Çarş. Ara. 03, 2014 2:56 pmGARAGEMOTO
R 11XX Senkron Ayari..Cuma Mayıs 30, 2014 12:01 ammahirKISSAL
yağ filtresi ve sökme aparatıSalı Mart 11, 2014 5:51 pmnertug
SelamlarÇarş. Şub. 26, 2014 12:30 pmalegöz
Tork AnahtarıCuma Şub. 07, 2014 1:32 amnertug
2000 model r 850 gs calısmıyor!!C.tesi Haz. 22, 2013 8:37 amhakan umit atalay
GS 1100 Alıyorum ustalardan tavsiye istiyorum.Perş. Nis. 25, 2013 10:19 amkadir tahsin
Motorda Vuruntu var?????????Perş. Nis. 25, 2013 10:09 amkadir tahsin
BMW R1150R KESİNTİ PROBLEMİÇarş. Nis. 24, 2013 10:08 pmşamilkamçi
şanzıman problemi,Perş. Nis. 04, 2013 10:08 pmbaybars8
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

emirhan
Erkek

yağ filtresi ve sökme aparatı Empty Geri: yağ filtresi ve sökme aparatı

C.tesi Tem. 04, 2009 2:31 pm
Orjinal BMW yağ filtresi, BEMPAR' da KDV dahil 7 EUR... Alınızda bulunsun. Mobil 75W-90 GL5 standardında mı?
kazdagli
kazdagli
Erkek

Paz Tem. 05, 2009 2:54 pm
WW polo filtresi olarakta satılıyor ve kullanıyorum
motorum 110,000 km de
nertug
Erkek

yağ filtresi ve sökme aparatı Empty filtrelerin nerede bulunacağını bilen var mı?

Salı Mart 11, 2014 1:37 am
Merhaba,
1150 gs'in tekmil filtrelerini arıyorum ancak internet üzerinden sadece yurtdışı sitelerde satış yapılıyor gibi görünüyor. Bempar gibi yukarıda ismi verilen sitelere baktım. Fakat hiçbirinde fiyat yok. Uzunca bir süredir sarf malzemeleri konusuna temas edilmemiş. Acaba herkes sorununu tamamen çözdü mü. Bir kaç yerde toplu alalım şeklinde teklifler de okumuştum. Nereden alacağımız hususunda bilgisi olanlar varsa tavsiyenizi bekliyorum. Mahle OC91 veya Mann MW 712, diğer hava ve benzin filtrelerini bulup topluca alalım diyen varsa özellikle yağ filtresinde asgari beş adet almayı düşünüyorum.
İşin gerçeği yurtdışından sipariş edecektim ancak burada sizlerin aldığı rakamları görünce 2014'de zam gelmiş bile olsa yurtdışı ile uğraşmaya değmez sanırım.
Daha önce transalpim vardı ve hiçbir şeyin farkında değildim, sadece biniyor idim ancak iş BMW'ye gelince ilginç bir şekilde her şey zorlaşıyor. Sanki kasdi bir tekelleşme ihtimali var. Motosikletime kendi adıma hayranım ve bütün manuallerini temin ettim, bir yandan okuyorum ama bütün forumlarda ortak sıkıntı yağ filtresini bile online satın almak sorunlu ise ne yapacağız.
Bu arada bu siteyi bir hayli faydalı buluyorum. Bir çok konuya fırsat buldukça bakıyorum. Basri ve Cem Beylere özellikle ve yine diğer arkadaşlara da faydalı yazı ve yorumlarından dolayı teşekkür ederim. Elli yılın hikayesi yaşamak paylaşmaktır şeklinde özetlendi bende. Paylaşacak bir şeyleri olanlara ne mutlu. Bütün bunları mesajıma cevap vermeniz için değil kalbi olarak yazdım:) Selam ve sevgiler,
nertug
Erkek

Salı Mart 11, 2014 5:51 pm
Bugün Bempar'ı aradım ellerinde belli parçaları daimi bulundurduklarını diğerlerini de 20 gün civarında getirttiklerini söylediler. Yağ filtresi mahle OC91 30 TL, hava ve yakıtta sanırım 30 TL idi. Bujinin tanesi 25 TL. BMW'nin orijinal yağ filtresi sökme aparatını evvelce satıyorlarmış ama artık kullanıcılar yan sanayi tercih ettiğinden getirmiyorlarmış. Siparış telefonla veriliyor. Şimdilik bunları öğrenebildim. Parçaların şu an motorsikletim için aciliyeti olmamakla birlikte elimde yedeklerinin olmasını istediğimden belki topluca almak isteyenlere forumun kıdemlileri önayak olabilir diye fikirlerinizi almak istemiştim. Selamlar,